• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות אלופות ישראל בדואתלון הן שלנו
אלופות ישראל בדואתלון הן שלנו הדפסה דוא
שבת, 17 אפריל 2010 19:39

doatlon_nitzanaמאת: רועי גוטליק, שיר עופר ועמיחי רז

אין ספק שההשכמה הייתה מוקדמת ביום שבת ה-17 באפריל. כבר בשעה 2:40 (לפנות בוקר) נפגשנו בחוות הנוער והתחלנו להעמיס את זוגות האופניים על האוטובוס. לאחר נסיעה מייגעת במיוחד של כשלוש וחצי שעות הגענו למעוז חפצנו - כפר הנוער בניצנה שבנגב. בניצנה, כמידי שנה, נערכה אליפות ישראל בדואתלון: למי שלא יודע, התחרות משלבת ריצה, רכיבה ולאחר מכן, ריצה נוספת. בתחרות השתתף במקצה המיני ספרינט עמיחי ״הדורס״ רז, הטריאתלט

 הצעיר העולה. עמיחי הגיע בדירוג ארצי למקום השמיני והמכובד וקבע תוצאה מדהימה לכל הדעות. במקצה הספרינט השתתפו שלושת הטריאתלטים המנוסים זה מכבר של קבוצתנו - שיר ״השועל״ עופר, טל ״הכריש״ ליברמן ורועי ״טורפדו״ גוטגליק. החבר׳ה זינקו תחת החום הכבד לתחרות הספרינט המפרכת והציגו יכולת מרשימה, כושר וכוח למכביר, כאשר הם מסיימים במקומות 5 (שיר), 8 (טל) ו10 (רועי). הילדים ציינו, בתום התחרות, כי הייתה קשה בעיקר בשל החום הכבד, אך עם זאת מהנה במיוחד. כמו כן, המאמן ערן דרקסלר, שנאלץ לעמוד משך התחרות תחת חום השמש הקופחת, הביע שביעות רצון מן התוצאות המרשימות ומן היכולת שהציגו חברי הקבוצה. יש לציין לטובה את טל ליברמן, אשר נפצע בברכו במהלך התחרות אך צלח אותה עד סופה, חרף הכאב הקשה מנשוא. נציין כי הטריאתלטית הצעירה, הדר אהרוני, הגיעה למקום הראשון הן הכללי והן בקטגוריה והיא אלופת ישראל לנערות וזאת בהפרש ניכר. כמו כן, אחת הטריאתלטיות הבכירות באגודה, חוה גרו, הגיעה למקום הראשון הכללי במקצה האולימפי לנשים וזכתה בתואר ״אלופת ישראל בדואתלון״.פנינו מועדות אל עבר עונת התחרויות המפרכת אשר אנו עומדים בפתחה, כאשר התחרות הבאה מתקיימת בראשון-לציון בעוד כשבועיים. נאחל לכולם עונת תחרויות מוצלחת ופוריה.

doatlon_nitzana_all