מידע כללי - הפועל ירושלים שחייה - תזונה נכונה לספורטאים

מידע כללי – הפועל ירושלים שחייה

מידע כללי | הפועל ירושלים שחייה

אגודת הפועל ירושלים, שהוקמה בשנת 1989, השיגה לראשונה את אליפות המדינה בשנת 1991, רק שנתיים לאחר הקמתה. מאז האגודה המשיכה בצבירת הישגים ומדליות והפכה במהירות למועדון המוביל בשחייה הישראלית! באגודה חברים למעלה מ- 2100 שחיינים מירושלים וסביבתה.

הפועל ירושלים שחייה מציעה מגוון רחב של חוגי שחייה בהתאם לגיל ולרמה – לימוד שחייה, שיפור סגנון, שיעורי שחייה למבוגרים, שיעורי שחייה פרטיים והפעלת פעוטות.

בנוסף, מאז שנת 2002 הפועל ירושלים מחזיקה את אליפות המדינה בתחרות הטריאתלון. כמו-כן, קבוצת השחייה האמנותית של הפועל ירושלים מובילה את ענף זה במדינה.

הפועל ירושלים משתתפת באופן עקבי בתחרויות ארציות ובינלאומיות, וכן, הספורטאים שלנו מייצגים את ישראל במשחקים האולימפיים, אליפויות אירופה ועוד.

עשוי לעניין אותך בנוסף:

חדשות ואירועים שחייני הפועל ירושלים

שני מתחמי בריכות חדשים בשכונת רמות

שני מתחמי בריכות חדשים ומשופצים בשכונת רמות, ירושלים. במתחמים  מלתחות חדשות ותנאים מעולים ובטיחותיים ללימוד שחייה בכל גיל. הפועל ירושלים לשחייה פועלת למעלה מעשור בעיר

חוזרים לשגרה
חדשות ואירועים שחייני הפועל ירושלים

חוזרים לשגרה – הפועל ירושלים שחייה

הנחיות להמשך פעילות לאחר תקנות הקורונה החדשות בהמשך לתקנות הקורונה החדשות, על מנת להמשיך פעילות של הילד/ה בחוגי השחייה, נדרש לבצע רישום לאיגוד השחייה. הנכם

הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים והטבות

שתפו את הפוסט..