על ציר ההתקדמות / מיכל ליברמן על הגל - הפועל ירושלים שחייה

על ציר ההתקדמות / מיכל ליברמן על הגל

על ציר ההתקדמות | הפועל ירושלים שחייה

על ציר ההתקדמות

בפרק הראשון של הבלוג דיברתי על שיפורים של השיא האישי. היום זה הזמן לדבר על אותו הקיר, המחסום שמביא את התסכול ובודק לעומק מי הם החזקים ומי הם החלשים בכל הנוגע להתמודדות עם משבר בספורט. זה הזמן לדבר על ציר ההתקדמות.

הרבה מאוד ספורטאים (ואנשים בכלל) מאמינים שהתקדמות היא ציר אחד ישר מלמטה למעלה.

  • מיכל
    שמי מיכל ואני אלופת ישראל ב-50 ו-100 מטר פרפר. היום לומדת תואר שני במנהל עסקים באונ' בניו יורק. שמחה לשתף אתכם על עולם השחייה מהחוויה האישית שלי.

על ציר ההתקדמות

אם אתם שואלים אותי, ההנחה שהתקדמות שנתית של שחייןית היא ציר עולה היא לא נכונה, או לפחות לא לגבי כולם. התקדמות בעיניי היא למעשה קו מפותל שעולה למעלה ויורד למטה! ישנם זמנים בהם נשאר בקו ישר ולעתים לוקח עקומה חדה למטה. הירידה היא חלק מהעלייה.

על ציר ההתקדמות

אי שבירת שיא אישי לא אומר שהספורטאית לא בהתקדמות. אין זה מצביע על "שנה מבוזבזת", כפי שאני שומעת בקרב הרבה מהשחיינים הצעירים. אין זה מצביע בהכרח שאתה תקועה והכי חשוב לזכור – אין זאת סיבה להפסיק לנסות, לפרוש או להפסיק להאמין. זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות.
כל עוד אתם ממשיכים לעבוד קשה וממשיכים להאמין – אתם בהתקדמות!

  • הדברים בבלוג הם פרי יצירתה ועל דעתה של הכותבת בלבד.

פרק 1 – על שיאים אישיים

עשוי לעניין אותך בנוסף:

חדשות ואירועים שחייני הפועל ירושלים

שני מתחמי בריכות חדשים בשכונת רמות

שני מתחמי בריכות חדשים ומשופצים בשכונת רמות, ירושלים. במתחמים  מלתחות חדשות ותנאים מעולים ובטיחותיים ללימוד שחייה בכל גיל. הפועל ירושלים לשחייה פועלת למעלה מעשור בעיר

חוזרים לשגרה
חדשות ואירועים שחייני הפועל ירושלים

חוזרים לשגרה – הפועל ירושלים שחייה

הנחיות להמשך פעילות לאחר תקנות הקורונה החדשות בהמשך לתקנות הקורונה החדשות, על מנת להמשיך פעילות של הילד/ה בחוגי השחייה, נדרש לבצע רישום לאיגוד השחייה. הנכם

הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים והטבות

שתפו את הפוסט..