• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...

אופניים הדפסה דוא

חוג האופניים שלנו הינו חוג ייחודי שמתמקד בשני יכולות:

1. שיפור הכושר הגופני, הסבולת והכוח.

2. שיפור הטכניקה, ומיומנות רכיבת האופניים.

האימון בקבוצה בונה באופן הדרגתי לכל רוכב, יכולות כושר גופני גבוה בשילוב עם יכולות שליטה על האופניים. הרוכבים גם מתאמנים ברכיבה אתגרית לשיפור היכולת הקורדינטיבית של הרוכבים וכן החוסן המנטלי של הרוכבים תוך שימת דגש על ביטחון הרוכבים.

משתתפי החוג הינם רוכבים שזהו ענף הספורט העיקרי שלהם או טריאתלטים המשלבים את אימוני הרכיבה יחד עם אימוני ריצה ושחייה.

במסגרת החוג מתקיים מדי שבוע אימון ביום שישי עם סיום הלימודים בשעה 13:30. האימונים מתקיימים בשטח הקרוב למתחם תחנת הרכבת במלחה בשבילים הקרובים (שבילי 4X4 ולא בכביש).

החוג מועבר ע"י מדריך אופניים מוסמך בעל ניסיון בהדרכה ורקע תחרותי.


 

לפרטים נוספים ולהרשמה  כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת


fani singapure biketriatlon bikehila maymon